Didim Ege Yıldızı, Aegean Star Didim

Didim : Antik çağdan bugüne
masalsı bir cennet

Antik çağdan günümüze ulaşan tarihi yapıları, yemyeşil bitki örtüsü uzun plajları ve tertemiz deniziyle Didim, gelen herkesi büyüleyen masalsı bir turizm bölgesidir.

Altın sarısı kum

Altın sarısı kumundan dolayı “Ege’nin altın gerdanlı kenti” olarak bilinen Didim, yeşil ve mavinin iç içe geçtiği benzersiz bir lokasyondur.

Büyük bir proje

Ege Yıldızı, Ege’nin en büyük yazlık konut projesidir. Ormanla denizin arasında yer alan 350 metrelik özel bir plajda inşa edilmektedir. Proje, 45 blokta 1024 yazlık bağımsız üniteden oluşmaktadır. Denize hakim bir koyda 116.000 m2'lik proje alanına konut, alışveriş merkezi ve sosyal tesisler yapılmaktadır. Proje alanının denize cephesi 350 metredir.

Tertemiz bir deniz

Ege Yıldızı Didim, özel bir konumda; tersine akıntılarıylasürekli kendini temizleyen denize sahiptir. Karadan denize doğru esen rüzgarları sayesinde havasında nem bulunmamaktadır.

Sağlık turizmi

Doğal güzellikleriyle asırlardır tatil bölgesi olan Didim; aynı zamanda bir sağlık turizmi merkezidir. Bol oksijenli havası, denizden gelen iyotlu havanın etkisiyle birleşince başta “astım” olmak üzere birçok kronik hastalık için doğal bir tedavi ortamı sunmaktadır. Projemizin bulunduğu Didim.deki Akbük Koyu, başta astım hastaları olmak üzere sağlık turizmi amacıyla tercih edilen bir bölgedir.

7 farklı havuz

Açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla toplam 7 noktada yüzme
keyfini yaşayabileceksiniz. Didim’in en büyük havuzunu da içindebarındıran projemizde; yeni bir hayata kulaç atmak için hiç bu kadar alternatifiniz olmamıştı.

Bir tarafta orman, diğer tarafta deniz..

Ege Yıldızı Didim’de en çok yeşil ve maviyle karşılaşacaksınız. Çünkü burada her dairenin bir yanı deniz, bir yanı orman manzarasıyla çevrili. Keyifle yüzüp günün yorgunluğunu attıktan sonra, plajın yanıbaşında bulunan, ağaçlarla çevrili yeşil alanda, tembelce dinlenebileceğiniz şezlong veya piknik keyfi yapabilirsiniz.

Tatil konforunu yeniden tanımlıyoruz

Keyifli bir tatil, konforlu bir yaşamla başlar. Ege Yıldızı Didim’de; her dairede balkon, 2 banyo ve klima yer alıyor.

Dışarısı, evinizin içinde..

2.5 metre tavan yüksekliği sayesinde, yazlık eviniz, doğayla bütünleşiyor.Geniş iç hacim ve büyük camlar, size ferahlık hissi veriyor.

Sınırsız etkinlik, benzersiz keyif

Ege Yıldızı Didim’le birlikte artık tatil keyfinizi renklendirecek pek çok alternatifiniz var. Beach volley sahası, fitness center, Türk hamamı, sauna, restoran, su kayağı, sörf, deniz muzu, tekne turları, dağcılık, tarihi ve kültürel turlar, ormanda bisiklet turları, su paraşütü… hepsi yapabileceklerinizin sadece birkaçı..

Güven tesis ediyoruz

Böylesine özel bir proje için, elbette çok özel bir güvenlik sistemi tasarladık. 7/24 hizmet veren uzman güvenlik personeli, kapalı devre güvenlik kamera sistemi ve kontrollü araç ve yaya giriş-çıkış sistemiyle huzur dolu bir tatil yaşamanız için her ayrıntıyı sizin adınıza düşündük.

 

didimegeyildizi.com 2016 © Copyright - Tüm Hakları Saklıdır