Didim Ege Yıldızı, Aegean Star Didim

HSM Construction Hakkımızda

HSM İNŞAAT > HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1986 yılında Metin ALACA tarafından inşaat sektöründeki faaliyetimiz başlamıştır. İnşaat sektöründeki iş deneyimimiz 28 yıla dayanmaktadır. İnşaat faaliyetlerimiz Türkiye'nin değişik bölgelerinde yapılmıştır ve  1986 yılından başlayarak 2001 yılına kadar devam etmiştir. Bu tarihler arasında 1000'i aşkın daire inşa edilip hak sahiplerine teslim edilmiştir. 2001-2003 yılları arasında Akdeniz Bölgesinde inşaat yapım çalışmalarımız devam etmiştir.

Bu bölgede gerek yerli gerekse yabancı (Almanya, Belçika, Hollanda, Rusya ve İngiltere) müşterilerimize yönelik konut yapım faaliyetlerimiz devam etmiştir.

 Yüksek kalitede üretimle birlikte, şirketimiz hızla büyümüş ve inşaat faaliyetlerimiz 2003 yılında Türkiye'nin incisi olarak bilinen Ege Bölgesine kaydırmamıza sebep olmuştur. Ege Bölgesinde yerli ve yabancı müşterilerimize yönelik projeler geliştirdik. Denizi, kumu, güneşi, tarihi geçmişi ve kültürü ile harika bir coğrafya olan Ege Bölgesi müşterilerimiz için bir yandan evlerinde ikamet etmek, bir yandan tatil yapmak ve aynı zamanda aldığı gayrimenkulun değer kazanması demektir.

Bayrak yapılarimiz olan Marina Park 18 daireden, Sunrise Apartments 87 daireden, Sunshine Apartments 48 daireden ,Didyma Villas 27 villadan, Royal Blue Homes 193 daireden ve şu an devam ettiğimiz projemiz olan Ege Yıldızı 1091 Bağımsız Bölümden oluşmaktadır. Bu projelerin stil ve yüksek kalite standartları bizi sahil bölgelerindeki inşaat sektöründe lider konumuna getirmiştir.

Misyonumuz ,müşterilerimizle yakın ilişkiler içerisinde çalışarak yüksek kalite standartlarını yakalamak ve müşterilerimizin beklentilerinin üzerine çıkan evler inşa etmektir.

Geniş kapsamlı satış sonrası hizmetlerimizle  müşterilerimize yeni yuvalarında huzur ve mutluluk vermeye çalışmaktayız.

didimegeyildizi.com 2016 © Copyright - Tüm Hakları Saklıdır